Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » LEGGYORSABBAN, viszonylag...

LEGGYORSABBAN, viszonylag olcsó (kérdés kinek mi olcsó) anyagokból hogyan lehet 3-6 szintes családi házakat felépíteni? (Daruk, nehéz gépek és nehéz építő elemek használata nélkül!)

Figyelt kérdés

Statikus, építész szükséges, ezt magam is tudom, nem ez az keresett dolog ennél.


Illetve gépészet, csövek, burkolatok, festések is felejtősek, de ezt elég, ha én tudom miért.


Csak a teherhordó falak felépítése, nehéz gépek és súlyos anyagok kizárásával egyedül a kérdés!


Köszönök minden előremutató, használható választ!



2021. okt. 10. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyiptomból hozass 500 embert és mond azt, te vagy a fáraó.
2021. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Fa vagy acél vázas könnyűszerkezetes épületeket is meg lehet építeni több szinten pl. Vannak liapor, könnyűbeton és hasonló technológiák is. De nyilván itt valami simli van a dologban.
2021. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen formában sehogy.
2021. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Tehát egy -ócsó- hat emeletes ház rendel.

Itt az illetékes akivel beszélhetsz ez ügyben:


[link]

2021. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akik eddig sem gondolták komolyan amit írtak, azok mégis minek tették?... De csak neked, csak itt, csak most utolsóka:


"Kérdés, kinek mi olcsó?"


És szintén neked semmit értelmezi nem tudóka:


A "LEGGYORSABBAN"-on van a hangsúly.


Kettes: köszönöm! Ez legalább válasz volt a sok nesze semmi, fogd meg jól közül. Ilyen (ahogy írtam is: használható) válasz jöhet még.

2021. okt. 10. 12:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából Egyiptomig sem kell menni, az erdélyi roma paloták között is van 3 szintes, de 6-ig ők sem merészkedtek, Magyarországon meg bármely családi házas övezetben visszabontanák (az két templomtorony egymásra rakva, 10 kilométerről látszik).
2021. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországról van (szerencsére) szó. De nem is Erdély, sem romani "palotákról".


Ide nem nyúlik ki a mindent agyonszabályozni akaró unió keze.


De még egyszer leírom, mert a leíró rész úgy látszik sok embernél olvssalanul maradt:


Bőven elég, hogy én tudom miért a falak - és más semmi.

2021. okt. 10. 13:12
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

"Olcsón...3-6 szintes családi házakat"


Akiknek ekkora CSALÁDI HÁZRA van szükségük, azoknak pénzük is van hozzá.

De ha már rázni akarod a rongyot, akkor vagy pénzed, vagy eszed legyen ehhez.

De, hogy egyik sem áll a rendelkezésedre...

...és csak a rettentő nagyképűséged múlja felül a begyógyszerezésed általi hat szintes hallucinációidat.

2021. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Illetve két templomtorony biztosan nem, 3x6, legfeljebb 18 méter lesz. Ez inkább egy négy emeletes (helyett öt, de az már a négyhez van közelebb, nem a tízszintes panelházakhoz) átlagos tömbház kinézete, magassága. Két templomtorony durva túlzás csupán.
2021. okt. 10. 13:16
 10/17 A kérdező kommentje:

Akik eddig sem gondolták komolyan amit írtak, azok mégis minek tették?... De csak neked, csak itt, csak most (újabb infantilis...) nyolcaska:



"Kérdés, kinek mi olcsó?"


És szintén neked semmit értelmezi nem tudóka:


A "LEGGYORSABBAN"-on van a hangsúly. A relatív olcsóság csupán másodrendű.


Értelmezni luxus, indokolatlanul (a másikról semmit nem tudván) beugatni arra bezzeg van energia.

2021. okt. 10. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!