Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gyémánttárcsás kézi csiszolást...

Gyémánttárcsás kézi csiszolást végeznék a leendő garázs betonján, mielőtt a lemezgarázs felépül. Mennyi tárcsát vegyek, egyet vagy kettőt?

Figyelt kérdés

115 mm-es tárcsát tudok rátenni a kisméretű Black & Deckerre. A beton felületem 54 négyzetméter, és simított beton. Csak a cementfátylat szeretném lecsiszolni.

Erre gondoltam: [link]



2021. nov. 8. 16:24
 1/2 Farkas999 ***** válasza:
100%

Borzasztóan fog porladni a beton, a felső réteg eltávolításával nagyon meggyengül a beton. Inkább fesd le, vagy a műgyanta is megoldás lehet. A műkő készítés ilyen pici eszközzel egy hétig fog tartani és tönkremegy a fej és a gép is:

Esetleg próbálj bérbevenni egy ilyet:

[link]

2021. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Farkas999, még nem kezdtem hozzá, de vettem 2 db-ot. A kölcsönzés problémás, mert a településen, ahol lakom nincs ilyen kölcsönzési lehetőség, a szomszéd városban talán van, de nem tudom mivel elhozni. Egyébként pont a gyengébb betonrészt akarom eltávolítani, hogy utána tudjak rá műgyantát kenni.
2021. nov. 16. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!