Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szarufa takarása/lambériázása ?

Szarufa takarása/lambériázása ?

Figyelt kérdés

Sziasztok csatolok egy képet, ez a kép a bejárati ajtó felett van a szarufánál. Jelenleg építik a házunkat viszont nem vagyok benne biztos hogy ennek szabadon kellene lennie. Már nem látszik a tető fólia mert a képet frissen készítettem, most az üres helyen kőzetgyapot van, viszont még mindig nincs lezárva. Ezt így szokták hagyni, vagy valamivel majd eltakarják ?

Válaszotokat előre is köszönöm !

[link]



2021. nov. 16. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem burkoltasd be és szineztesd a fallal megegyezöen .Kár a gerendákért.haasználjanak takarószallagot mert a lambériárol a foltok nem fognak eltünni ..
2021. nov. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt ki színezte? Festők? Mert nehezen hiszem... összecsesznek mindent! Ha festők, akkor mondd meg nekik, hogy le lehet csiszolni ott, ahol összecseszték és saját költségre ellehet slattyogni a boltba ugyanilyen színű lazúrért és lelehet festeni utána hobbiból!

Ahogy előttem is írták, oda én is hungit raktam volna és leszíneztem volna ugyanúgy. Így max. deszkát tudsz felcsavarni és azt is lazúrozni.

2021. nov. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így elég hőhidas és igénytelen.
2021. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!