Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen sík tetős, fém kerti...

Milyen sík tetős, fém kerti tárolót ajánlatos venni? Milyen alapot kell készíteni az ilyen kész tárolóknak?

Figyelt kérdés
Eddig csak Biohort-ot találtam a neten vagy az OBI-tól, ami nagyon silány minőség. Mit ajánlanátok?

2021. dec. 12. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Bauhaus, Praktiker...nézz körül, és azt vedd meg ami tetszik, és illik a környezetedbe.


A gúgliba beírod, vagy az árukeresőbe..

2021. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
az alap azon múlik mit raksz bele.
2021. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

10 cm C20 beton, 15x15-ös vashálót rakhatsz bele, akkor nem fog megrepedni később sem. A betonlemeznek elég pár centivel szélesebbnek lenni a tároló oldalainál.

Leszórhatod kaviccal is az alját és csak a sarkokhoz betonozol 1-1 zsalukövet, de akkor sokkal jobban fog párásodni a belseje.

2021. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemezgarázs lesz a neked való. Gugliban találsz sok webshopot, mindenféle méretben elérhető.
2021. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kisebb, kész tárolók egyik sem egy bizalomgerjesztő történet. Én azt tapasztalom, hogy évről-évre megy le egyre jobban a minőség. Hozzáteszem egyébként az ár is! Amit ezelőtt 8 évvel vettem, azt a minőséget tavaly már nem találtam meg! Megkaptam kinézetre ugyanazt, a 8 évvel ezelőtti ár közel feléért(!!!) jóval silányabb minőségben!

Ami igazán felzaklatott, hogy 8 évvel ezelőtt amit építettem, ahhoz lehetett vásárolni alapot. Értsd C profilokból volt egy összeépíthető alap, amit rá tudtál fekteti akár közvetlen a földre is, ha az kötött talaj, és erre feltudtad építeni a tárolót, majd a C profilra lelehetett csavarni OSB-t és kész is. Amit tavaly vettem, ahhoz is árultak alapot, de kiderült egy nagy frászt az! Gyak. egy rácsszerkezet, amit felépítés után bele tudsz építeni annak érdekében, hogy erre szintén OSB-t tudj fektetni. Arra jó, hogy elegendő az építménynek egy sávalap, nem szükséges lemezalap. Semmi értelme! Szóval alapnak hívni azt, amire nem építesz, hanem építést követően épül be, az nonszensz.

2021. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!