Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mapei prosfassal kezelt...

Mapei prosfassal kezelt betonra kell még valami tapadóhíd?

Figyelt kérdés

Szoba beton aljzatát kenytem le prosfassal. Erre menne rá egy kis aljzat kiegyenlítő. Kb 5 - 8 mm vastagságban.

Tehát kérdés az lenne, hogy kell még valami tapadóhíd a betonra, vagy mehet rá már az aljzat kiegyenlítő? Ha kell, akkor tudnátok mondani márkát is , hogy melyiket vegyem? Nem baj ha drága, ha a legjobb, akkor azt veszem.


2022. febr. 7. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:

gondolom a prosfass előtt alaposan felporszívóztál?.


Ha megszáradt, és pormentes a felülete, akkor felesleges kellősítő, mehet rá az aljzatkiegyenlítő.


Ha valamilyen mapei termékkel dolgoztam, előtte felhívtam a mapei-t, és tanácsot kértem (vagy bemész személyesen a budaörsi központba, ott segítőkész tanácsadók is vannak)


Amúgy minden rá van írva a kannára(donozra, zsákra) csak azt kell pontosan betartani.


Szerintem.

2022. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt, az a legjobb, ha írsz nekik, és leírod ezt a kérdésed.
2022. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát flexel amennyire csak lehetett meg csiszoltam s utana fel is pórszívóztam. De ha nem árt neki a plusz tapadóhíd akkor teszek rá
2022. febr. 7. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
ártani nem árt, elvégre magadnak csinálod, akár egy életre.
2022. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!