Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A már burkolt felület utólagos...

A már burkolt felület utólagos élzárására milyen megoldást tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

Sajnos a csatolt képen látható, hogy az ívelt élnél a burkoló kifelejtette az élzárót. Hogy miért és hogyan az mellékes, nem is érdekel.

A lakást napokban át kell adni, de sajnos így nem lehet és az éle veszélyes is.

Milyen megoldást tudnátok javasolni a bontáson kívül?

Egy új réteg burkolat szemből , a már meglévőre, majd a tetejére élzáró megoldás lehet?

(Nem vagyok burkoló, tulajdonos vagyok és megoldást keresek. Aki csinálta már nem elérhető.)

Link az említettről.


[link]



2022. febr. 22. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen az megoldás lehet, a probléma a szegő "ívre" hajlítása vagy darabokból történő összelegózása lehet.

Nehéz szépre megcsinálni.

A hajlított szegőt a felső (vízszintes) lap alá kellene beépíteni.

2022. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet nem rossz, de nagyon nem szépen raktál le a fa hatású járólapot a kád alatt. :(

Én átadás után levésném, vagy rálapoztatnék. Bár utóbbi egyszerűbbnek látszik, csak a plusz 1 cm lehet sok lesz fellépni, ezt nektek kellene eldönteni.

2022. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!