Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Épitkezünk. A beköltözés még...

Épitkezünk. A beköltözés még odébb lesz kb. 7 hónap múlva, de akár csúszhat is az átadás. Megvennétek most a háztartási-, konyhagépeket?

Figyelt kérdés

Aggódom, hogy később nem lesz.

Az ukrán háború és Oroszország szankciózása nagy hatással van a világgazdaságra. Érdemes lenne már most megvenni és a beszerelésig betárolni?


2022. márc. 10. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Amíg nincs fűtött, tiszta hely ahol tudom tárolni, addig semmiképpen.
2022. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Én is építkezek, de engem ez nem érdekel. Így nem veszem meg előre a dolgokat, nekem kb szeptemberben lesz az átadás.


Ez olyan, mint korábban a wc papír- élesztő esete, most pedig benzin-diesel... 3 napja fél órát álltam sorba, mire tudtam tankolni (55litert, mert ennyi fért a kocsiba)! Mert a sok idióta kannákba tankolt, volt aki 3x ment be fizetni, mert a Mol kúton 100 liter a max egyszerre tankolható mennyiség.


És mi lett a következménye? Tényleg elfogyott... Ne de miért??? Mert a töltőállomások statisztika alapján vásárolnak, és ha hirtelen az idióták 2x-3x annyit tankolnak, mint amennyit szoktak, mindezt úgy, hogy egy decivel sem kéne nekik több, ezt eredményezi.

2022. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Valamit nagyon félreértelmeztél, mert ha Putyin így folytatja, akkor nem háztartási gépből lesz hiány, hanem gázból!
2022. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem vennék.

Annyival rövidebb lesz garancia is így.

Azért a raktárak se fűtöttek, meg kamion potkocsit ki fűti?

2022. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

#4

A raktárban és a pótkocsin (gondolom) nem áll a fagyban hetekig-hónapokig.

2022. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

A fagy nem árt neki.

Száraz, tiszta helyen kell tárolni, a hőmérséklet gyakorlatilag mindegy.

2022. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha valamit vennék -a helyetekben- az építőanyag lenne, mert várhatóan úgy fel megy még az ára, hogy nem fogjátok tudni befejezni...
2022. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

En azert nem vennèk mert ha konyhagep hiany lesz akkor az lesz a legkisebb problema…

Gondold vegig. Miert fordulhatna elo a hiany? Mert nincs alapanyag? Nincs alkatresz? Nincs munkaeero? Nincs energia?Ha barmelyik igaz ilyen konyhagep szintu dolgoknal akkor az oriasi vilagvalsag, amikor majd orulsz hogy tudsz venni elelmet. Vagy azert mert nincs vagy azert mert a penzed szart sem er.

2022. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttünk, h nem veszünk előre semmit. A kapott kommentek sokat segítettek a dontesunkben.

Akkor veszünk meg mindent amikor kell és azt ami akkor kapható

Valahogy el kell fogadnom, h más időket élünk. Szép napot!

2022. márc. 11. 10:29
 10/18 anonim ***** válasza:
Addigra sokkal drágább lesz minden!
2022. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!