Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Fürdőkád alatti fűtés cső...

Fürdőkád alatti fűtés cső eltakarására szolgáló fémlemezre, lehet-e és ha igen milyen ragasztóanyaggal csempét rögzíteni? A hideg meleg változás mi bírja ki? Gondolom édesíteni mindenképpen kell, mire kell még odafigyelni?

Figyelt kérdés

#csempe #Kád oldal lemez
2022. ápr. 26. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ha betakarod nem lesz fűtésed a fürdőben.

Mit gondolsz "édesítés" alatt?

2022. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

édesítés = Érdesítés

Kimaradt, egy R.

Úgy akarom beburkolni, hogy csak felül legyen egy kis nyilas, az bőven elég, igazából körbe veszik a szobák, így nem lesz baj a fűtéssel, és lesz törölközőszárító radiátor ha esetleg kevés lenne, de a meglévő cső megszüntetése körülményes, (társasház, meg engedélyek és nem akarok belebonyolódni) Bár a legjobb az lenne, ha meg lehetne szűntetni azt a részt.

Az mennyire bonyolult? Esetleg megcsinálnám, ha nem túl bonyolult, csak még ilyet nem szereltem csak vízvezetéket szoktam. Tehát a vízszerelést simán megcsinálom (foglalkozom is ilyesmivel), viszont a fűtés szekciót nem ismerem annyira, meg a társasházi szekcióhoz ezen területhez tartozó szabályokat sem, és tudomásom szerint központi a fűtés (távhő) így nem tudom mennyire lehet ezt babrálni, vagy hova kell az előre menő-visszatérő csöveket jól elvezetni, ha a fűtőcsöveket kiveszem.

2022. ápr. 26. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Szereld le a fémlapot, építsd fel a kádelőt ytongból és azt csempézd le. Nem kell szétszerelni a fűtést, maradhat az ott a kád alatt. Panelban így is-úgy is dög meleg lesz a fürdőben.
2022. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!