Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Sima zsákos vakoló habarcsot,...

Sima zsákos vakoló habarcsot, fel lehet tégla falra vékonyan hordani valamiféle hengerrel?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 06:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Az nem számit hogy rücskös lesz, meg ilyenek. Lényeg hogy fel lehet e hordani esetleg teddyvel, akár több, 2 réteget is ?
2022. máj. 3. 06:11
 2/7 L.. István ***** válasza:
71%
Nem, dehogy.
2022. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2022. máj. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Glett vassal valszeg igen. Bar elotte elvileg frocskolni kellene, hogy legyen tapadohid.
2022. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szakértők szerint előfröcskölni hasznos még zsákos vakolat esetén is.


(Én laikusként enélkül vittem fel, vésett hornyok javitásakor. Még így is sokkal erősebben odakötött, mint mellette az ősi vakolat.)

2022. máj. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

07:15 voltam, csak a kérdésre elfelejtettem válaszolni.


Alap vagy javító vakolatot nem tudnám elképzelni, hogyan vinném fel hengerrel. Vakoló vas, glettvas kell hozzá.

2022. máj. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nemsokara alunk neki vakolni.

Annyit meg hogy vakolaterosito halo, kell egyaltalan a vakolatba ?

Fel cm lesz kb a vakolat. Megaztan ha eleg hamar neghuz, nem is nagyon tudnank beagyazni.

2022. máj. 17. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!