Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vegyestüzelésű kazánhoz...

Timi1991 kérdése:

Vegyestüzelésű kazánhoz szerelt kéményben gondolkozunk. Tudnátok segíteni, hogy egy 8 méter magas 130-as szerelt kémény szereléssel együtt mennyibe kerülne GyMS megyében?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt ott kell megkérdezni ahol ilyet lehet vásásrolni.

Ha kézpénzel vásárolsz,még kedvezményt adhatnak.

2022. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Timike. Mutass képet a melleidről.
2022. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Majatom ***** válasza:

Én innen rendeltem 5,5 m-est:


[link]


A postaköltség kicsit húzós volt, kb. 14.000 Ft, a fűtésszerelő, aki a vegyes kazánt beszerelte, ő rakta össze két segédmunkásával, az összerakáshoz minden tartozék mellékelve volt, (szegecsek, tömítő paszta). A szerelőnek volt kobaltos fúrószár, azzal fúrta ki a szegecseknek a lyukat, mert a sima szinte meg sem karcolta a saválló lemezt.

2022. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Majaton!

A kémény szerelés munkadíja mennyibe került?

2022. aug. 9. 16:31
 5/6 Majatom ***** válasza:
127.000-ért vállalták a kazán beszerelését, mert tavaly is velük csináltattam a teljes fűtési rendszert, akkor 635.000-et fizettem nekik. A kémény összerakása nem volt benne az alkuban, de nem kértek érte semmit pluszban, kb. egy óra plusz munka volt nekik, meg én is segítettem, amit tudtam.
2022. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. aug. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!