Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen profi programot ajánlot...

Milyen profi programot ajánlotok tervezéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, többet között belső munkálatokkal dolgozunk kisebb csapatommal, festő, gipszkartonos munka, burkolás.


Néha jól jönne ha a kivitelezés előtt látnám hogy a mi és a kuncsaft elképzelése hogyan fog kinezni. Éppen ezért szeretnék még tanulni egy erre a célra készült programot. Tehát ne ilyen sweethomem meg társaik, persze nem is kell ingyen legyen.


De mielőtt be fektetnék egy ilyenbe és rá szánom az időt biztosra akarok menni hogy melyik a legidealisabb.


2022. szept. 9. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Archicad [link]
2022. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Sweethome és társai szint felett az Archicad és társai vannak.

Elég nagy ugrás, mármint az igényelt tudásban, na meg nem is olcsó.

Lehet érdemes torrentről lehúzni, ha megtalálod és játszani vele kicsit, de autodidakta módon nem könnyű ezek valóban helyes kezelését elsajátítani

2022. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lakásom felújításánál én saját magam készítettem el a látványterveket a SketcUp programban, annak is az ingyenes verziójában. Semmi fogalmam nem volt az egészről, mindent autodidakta módon próbálgattam.

A képek alapján a szakembereknek volt fogalmuk róla, hogy mit szeretnék, és tényleg, minden pontosan olyan lett, mint a rajzokon.

Itt van néhány terv, és majd eldöntöd, hogy neked ez megfelelne-e.

(De a fizetős változata ennél sokkal-sokkal többet tud.)

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólag is a tippeket, a sketchup nagyon jó választásnak tűnik eddig, két hét alatt már használható terveket tudok csinálni venne, nagyon jó program
2022. szept. 24. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!