Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Sorlakásoknál mekkora terület...

Sorlakásoknál mekkora terület kerithető el a hátsó udvar résznél? Megteheti jogilag valaki,hogy azt a részt is lekeriti ahol mi szoktunk ki es bejarni a lakasunkbol?

Figyelt kérdés

A szomszéd lakast megvette egy mögöttünk másik soron lakó csalad fia.

Közölte,hogy ő össze fogja zarni a hátsó kert részt az övükével és felejtsük el,hogy mi ott jarunk hátul ki-be.

Megteheti hogy a használt út részt (nem kavicsos nem járdaszerű sima füves terület igy nem látszik,hogy utnak van használva) is lekeriti vagy hogy nem hagy egy utnyi helyet helyette?


Egy idős pár lakott itt előtte a kinti wcjük volt/van hatul a lakas mögött valamivel plusz a mi területünkhöz tartozoan egy kis mindenes "garazs" ház féle.

Tehetünk valamit hogy az útreszt legalabb meghagyja az uj tulaj vagy tényleg lekeritheti teljesen?


Bocsi,de nem vagyok jartas ebben a temaban eddig nem volt gond hogy mi ott közlekedünk.köszönöm előre is.



2022. szept. 16. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, nem figyeltem rendesen, természetesen a jegyzöre gondoltam.
2022. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megosztás esetén is fent állhat még a szolgalmi jog is.Számotokra ezt is megitélhetik.
2022. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!