Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Elotetore mi a legegyszerubb...

Elotetore mi a legegyszerubb legolcsobb fedes?

Figyelt kérdés

Polikarbonatra gondoltam 10mmesre de meglattam az arakat. Kell hozza meg illesztes csavarok alu profil gumi alatet stb. Kb egy 40m2rol lenne szo. Nem kellene fole csereplec legalabb.

Eddig a legolcsobb is 250e Ft lenne csak a lemezre.


A cserepes lemez talan olcsobbnak tunik, viszont kell fole akkor csereplec is. Bar elotetonel nem tudom ilyenkor szokas e foliazni meg ellenlecezni. Ha igen akkor az is megdobja az arat.


Mit tennetek fel?


2022. szept. 25. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is polikarbonát van és leginkább erre beszélnélek rá!

Teljesen jó, világos és nem meleg, mert az egyik oldala visszaveri az UV-t és nyilván ez kerül felülre, kívülre.

Ez nem olyan dolog, hogy évente kell csináltatni és hosszútávon megéri az árát.

A többi megoldás sem lenne végül sokkal olcsóbb és minden egyéb sötét és meleg.

Megjegyzem, nálam vagy 15 éve készítette egy öreg kovács a keretet, én nem vettem hozzá spórolásból szerelvényeket, hanem laposvassal vannak lefogatva és beázás nélkül, tökéletesen funkcionál.

2022. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom. Valszeg kikohogom majd ra az arat.

Nalad mekkora tavolsag van a szarufak kozott?

Elsonek 1m-t akartam, vegul levittem 70cmre. Aztan rajottem, hogy a lemezek fix meretben vannak es nem szerencses vagni mert akkor sok kerul a kukaba.

210 elvileg a legszelesebb. 5cm-esek a szarufaim. Akkor talan 65cm lett volna a szerencses a 70 helyett es akkor a 210es lemez pont vegigrakhato lenne.

Az 1m tul nagy lenne nem?

2022. szept. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!