Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melyik telek van jobb helyen,...

Melyik telek van jobb helyen, kevésbé veszélyes helyen?

Figyelt kérdés

Egyik telek régi házak között van, 2 pala tetős ház a közelben, kb 300m-re egy vasipari cég, ami nem hangos, de néha mennek oda kamionok.

Másik telek, új házak mellett, fő út kb 180 m-re, vasút 300 m-re és egy átjátszó állomás 600m-re.

Melyik van kevésbé veszélyes környezetben?


2022. okt. 11. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. néha mennek oda kamionok? Havi egy 7.5 tonnás vagy napi 5-10 40 tonnás?

2. fő út mit jelent? Falusi főutca, naponta elmegy 10 autó vagy egyszámjegyű főút? Vasút milyen vasút? Pl Bp-debrecen fővonal vagy huszadrendű mellékvágány napi egy pár kispirossal? Átjátszó állomás? Mobil? DTV? FM rádió?


Kérdezek jobbat? Szerkezeti állapotuk? vizesedik, salétromosodik valamelyik? Szomszédok? INfrastruktúra?

2022. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
Én vasút mellé biztos hogy nem költöznék, alapból hangos, de ahol lakás ott út, ahol út ott dudál is.
2022. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: napi 5 kamion (max 10sztem, de inkább kevesebb), 3 műszakos munkarend, kb 200-250 dolgozó

palás tetőket előbb utóbb le fogják cserélni

2: 85-ös Fő út, Győr-Sopron közötti vasút.

Mobil átjátszó állomás


üres telkek, nincs ház rajtuk

szomszédokkal sztem nincs gond egyik helyen sem

2022. okt. 11. 11:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább az 1

Nem a mobiltorony miatt, hanem a főút+vasút kombó miatt.

2022. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4: a zajjal nem is lenne gond, hanem a levegőszennyezettség és az elektromos tér miatt (vasút)

a másiknál viszont az azbesztes tetők zavarnak jobban

2022. okt. 11. 12:00
 6/10 nemaRendőrség ***** válasza:
47%

Ami kioldódhatott belőle az kioldódott, majd mikor elviszik lesz még egy kis plusz terhelés de ennyi.

A folyamatos szmog viszont sokkal rosszabb szerintem

2022. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: az azbeszt egyszeri belégzése is okozhat gondot, vagy rosszul tudom? egy tetőcserénél pedig elég sok kerül a levegőbe
2022. okt. 11. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ennyire meghülyítették az embereket az azbeszttal?


Hány olyan embert ismersz, aki azért halt meg, mert a szomszédban pala van?


SEMMI BAJOD NEM LESZ A PALÁTÓL!

2022. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ez komoly??? Palatetős hàz a közelben? Ez a probléma? Akkor tudok a legnagyobbat nevetni, amikor a kérdező mjuk bagózik, vagy eszi issza az ipari élelmiszereket. Több kárt okoz ez a félelem alapú gondolkodás.
2022. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz a szomszéd házak pala tetejétől! Ha meg cserélik, akkor a megfelelő elírásokat betartva kell csinálni, de még a szomszéd Józsi bácsi is tudhatja, hogy akkor okoz bármi bajt, ha nagyban elkezdik tördelni, darabolni.

Szintén semmi bajod nem lesz sem a mobil átjátszó állomástól, sem a vasúti felsővezetéktől 300 meg 600 méteres távolságból.

2022. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!