Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 2023-ban miért nem nagyméretű...

2023-ban miért nem nagyméretű legószerű elemekből építkeznek már? Miért örök a tégla már 5 ezer éve szinte változatlanul?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9: Én a szociban nőttem fel és több lakásban is laktam, nem kell topicokat olvassak hozzá, hogy pontosan tudjam, milyen nehéz volt.

Azt nem tudom, vidéken milyen lehetőségek voltak, pestiek vagyunk.

Laktunk heten is 2szobás lakásban és nem hobbiból.

2023. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%

9: Mai árakkal úgy mondanám, egy 350 000 Ft-os fizetésből 100 000.

Ez akkor ugyanúgy nem volt a legelterjedtebb fizetés, amennyire ma is sokaknak elég jó.

Az elmúlt években is 65-85 000 Ft-os törlesztőkkel vettek fel az emberek hiteleket, úgyhogy PONTOSAN ugyanaz a két helyzet, még ma is pont ugyanannyiba kerül egy ilyen lakótelepi lakás, ha felszorzod, azért hoztam fel példának.

DE nem lehetett egy embernek egy lakása, nekünk is 3 emberre utalták ki a vásárlási lehetőséget, évekig kellett rá várni.

3 főre utaltak ki kétszobásat.

2023. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!