Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Melyik cement márkával vagytok...

Melyik cement márkával vagytok a legjobban megelégedve?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűbb leírni azt, amelyikkel a legkevésbé, és az a Nexe! Egy rakat sz-r! Felúszik, ennek okán porlad a teteje. Duna-dráva cementek jók!

Alapot betonoztam tavaly, maradt még beremendi cement, azzal kezdtük, feléig kb. elég is volt, a többi nexe-vel lett keverve, értelemszerűen így keverési arány ua. volt, nem abból eredő hiba. Tisztán kirajzolódott meddig beremendi, mettől nexe. Beremendi "nem megy sehová", ahol nexe-vel kevertük, azt pedig ahogy sepred, úgy sepred fel a tetejét. Kapott alapozót és még nedvesen rá lett öntve az önterülő és így nincs gond vele, stabil, nem repedt meg, nem jött fel az önterülő, de akkor sem voltam vele megelégedve. Nem tudom ki gyártja, de kenje a hajára!

2023. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

valami szlovák cementet vettem legutóbb, akciós zsákosbeton baumit szárazbeton tuningolásához, de 100 literenként kapott másfél liter vízüveget is!


Egyenlőre olyan mint a páncél, de majd október novemberre kiderül, hogy átjön-e rajta az utcai síkosságmentesítő (valamilyen só, sós, kóstold meg ha nem hiszed!) a járda felől...


Mindent tönkretesznek ezzel a szarral, a társasházak pincéit alapjait, az utakat, az autókat, mindent...

2023. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Egy ideje figyelem a "folyamatokat" a síkosságmentesítővel szétcseszett utakra betolják a bkk járatokat ha befér, vagy a környező utcákat egyirányusítják így a már eleve halálra ítélt utcának megháromszorozódik a forgalma.


Tartják az állapotot 6-8 évig ameddig szét nem repednek a 40-60 éve épült házak, az állandó kátyúkon dübörgő teherautóktól amiket aztán olcsón (majdhogynem telekáron) vásárolnak fel, majd végül mehet rá az "új társasház".

Monopoly Budapest...

2023. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
31%
Portland.
2023. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Beremendi - Duna-Dráva Cement (DDC, zöld)

Nálunk a közeli tüzépen kb. csak ez kapható, de semmi gond vele, stabilan tart, ahogy kell, tökéletesen megfelel a célnak!

2023. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
a régi 600-as portland. Vasalás nékül is örök.
2023. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
#2 Na hogy tartja magát a szlovák cementes beton?
márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!