Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Manapság egy modern mobilház...

Manapság egy modern mobilház proli vagy teljesen elfogadható mint lakóhely tehát nem nyaraló hétvégiház?

Figyelt kérdés
Például egy ilyen: [link]

2023. febr. 26. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok lakó épület nincs ilyen jó.
2023. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondanád hogy mobilház, se kívülről se belülről nem tűnne fel. Teljesen jó manapság és amennyire látom szigetelt így télen is lakható.
2023. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadható?

Kinek? Kinek akarsz megfelelni? Ha én azt mondom fújj akkor ez befolyásol téged?

Ha neked tetszik, átgondoltad rendesen..... akkor hajrá.


ÉN személy szerint 1000% hogy nem költöznék ilyenbe. Hétvégi háznak kitűnő, lerakom a telkemen valahol... szép természeti környezetben lévő telkemre aztán havonta egyszer kimegyek vagy akár nyáron 1 hónapra... de hogy életvitelszerűen ilyenbe lakjak részemről kizárva.

2023. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Azért ezek a képek sokat tudnak csalni.

Van a családban mobilház, mint nyaraló. 2 szoba, nappali konyha és fürdő.

Ez elég egy párnak, illetve esetleg 1-2 gyereknek, 1-2 éjszakára nyáron.


Ebben lakni, huzamosabb ideig. Hááát, mint az amerikai lakópark gettókban

2023. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, mint egy amerikai lakóparki lakás.


Ha ott jó, akkor itt is.

2023. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne elfogadható mint lakóház? Nem proli a felszereltsége, sokkal hamarabb és olcsóbban megvan mint egy hagyományos téglaház. Akinek nincsenek egyedi és nagy igényei annak tökéletesen megfelelő bár manapság már a mobilházakat is egyedi igényre tudják szabni.
2023. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amerikában már elég régóta megy ez az “apróház” mizéria. Mivel nekik jó, így nagy eséllyel itt is az lesz. De..

Az más kérdés, hogy én sok ehhez kapcsolódó fórumon azt láttam, hogy döntő többségben azok veszik, akik egyébként nem tartózkodnak mindig otthon. Nyilván az alacsonyabb fenntartási költség miatt, illetve adott esetben szállítható is.

Én személy szerint csak a szigeteléssel nem vagyok kibékülve, ugyanis, ha bejön, amit “jósolnak” és a mostaninál csak hidegebb telek lesznek, akkor lehetséges, hogy egy ponton már nem lesz elég.

Maga a méret nem rossz, nyilván kompromisszumos, de elég jó megoldások vannak már ezekben.

Viszont mivel annyira nem olcsó már, én mindenképpen elgondolkoznék azon, hogy mik a célok, illetve azok mennyire reálisak, mert 3 gyerekkel már nem lesz kényelmes. Az eladás pedig nem biztos, hogy könnyen megy, mert elég réteg dolog ez a mobilház kérdés.

2023. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám. Már a méretükhöz képest magas áruk miatt sem. A mobilház gyártó cégek elég nagy profittal dolgoznak és különlegességként árulják.

Olyan, mint a notebookonnál a kis méretű ultrabookok, amik kicsik, olcsóbb gyártani őket a rendes nagy teljesítményű notebookonál, de mivel különlegességnek számítanak (hosszú akkuidő) ezért többszörös áron adják.

2023. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!