Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a véleményetek a műmárvány...

Mi a véleményetek a műmárvány kádról? Nagyon tetszik, de látom, hogy drága. Azt sem tudom, hogyan, mivel kell takarítani. Nem tudom, melyiket válasszam, ezt, vagy sima lemezkádat. Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat.

Figyelt kérdés
Akril kádat nem szeretnénk, több ismerős alatt szétrepedt már, folyt a víz mindenhova. Nekem nagyon tetszik a műmárvány kád, de semmit nem tudok róla, és a reklámokban sem látni a tapasztalatokat. Vajon megéri?

2023. jún. 23. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Nekünk (olasz)műmárvány a 20 éves mosdónk..gyönyörű, fényes.

Akril kétszemélyes kádunk van 5 éve, gyönyörű, csillogó fémyes.


A kádat én építettem be, mert nem bíztam szakemberben. Egy fő kellett a kiépített támaszra emeléshez, gyorsan kitöltöttem amit ki kellett, aztán egy napig hagytam kötni a műgyantás masszát.

Ugyanis a kádat(bármilyen)alá kell támasztani, méghozzá pontosan, hogy későb két személy alatt se mozduljon meg. Véleményem szerint egy tökéletesen kitámasztott akril a legjobb..nem egyszerű, de ha sikerül, örökre öröm.


A műmárvány biztosan jó, de az többemberes, és drága...akár a kád, akár a fuvar, akár a beépítés. Ha készvan, akkor álomszép(és qurvahideg)

2023. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Rettenetesen gagyi és romás a műmárvány. Azért nem reklámozzák
2023. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az akril kádakkal. A gagyi akril kádak valóban lehetnek problémásak, de a műmárvány árának maximum feléért már lehet kapni jó minőségű, tartós akril kádat.
2023. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!