Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A mennyezet lakkozott osb...

A mennyezet lakkozott osb lappbol van es szeretnek ra diszhungarocellt es hogy milyen ragaszto kellene vagy a lakkozott lapokkal kellene e valamit kezdenem?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsiszolod durva csiszolóval.
2023. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
es ehhez milyen ragaszto kell? tudsz benne segiteni?
2023. jún. 24. 12:52
 3/3 anonim válasza:
A felragasztásához teljesen tökéletes a szilikon. Kb 300ml-es hengerekben van, venni kell hozzá kinyomópisztolyt és tisztán, könnyedén felragasztható vele. Az az alapvető lényeg, hogy a szilikont a lap széleihez minél közelebb, egyenletes, vékony csíkban megszakítás nélkül húzd el, így az esetleges párabezáródást elkerülheted (mivel zárod ezzel a lapokat, így pára nem jut be, bár szerintem olyan vékonyak ezek a lapok, hogy a pólusok közt is átmegy, szóval lehet mindegy) majd egy átlóban rajzolsz egy "X"-et és tökéletesen felfogja a lapokat. Ha totál biztos tartást akarsz, akkor az "X" által bezárt háromszögek közepére egy apró pöttyet is tehetsz. Én szoktam tenni, így 100% hogy nem ereszkedik meg a lap. Annyit tudok írni, hogy 18 évet biztosan gond nélkül kibír, mert ennyi ideje van festett felületre így felragasztva. De ha az első hozzászóló tanácsa szerint még meg is csiszolod, azaz durvítod a felületet, még tutibb.
2023. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!