Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Létezik olyan szintező ami...

Létezik olyan szintező ami kültéren egy emberrel is használható?

Figyelt kérdés
Van egy régi teodolit amit használok. De ez két emberes. Ezt szeretném lecserélni valami másra lehetőleg úgy,hogy ne kelljen plusz embert vinni hozzá aki a lecet rakosgatja át. Van olyan eszköz amivel a régi optikai szintezőm kiváltható lenne?
2023. aug. 13. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A teodolit az nem optikai szintező.

De egyébként veszel egy forgólézert, és a probléma meg van oldva.

2023. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A forgolezert neztem youtube on. Egy dolog nem volt tiszta vele. Hogy mersz vele nagyobb szintkulonbseget? Azt lattam hogy a lecen van egy toloka ami erzekeli a lezert. De mondjuk egy -2.5m eseten mit csinalsz? Egy videon sem mertek ilyen szintkulonbseget. Es ahogy elneztem az az erzekelo csak a legalso lecen tud mozogni. Errol esetleg tudsz irni, hogy hogy mukodik? Koszonom.
2023. aug. 13. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Slag vízmérték.
2023. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

GPS mérőállomás.

Forgó lézerrel számolással megoldható, nem csak az érzékelővel lehet.

Ad egy sikot, attól tudsz számolni a lécen leolvasott értékkel.

2023. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Slag vízmérték egyedül?

Nem mondom hogy nem megoldható de kínszenvedés.

2023. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!