Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Megbízható kivitelezők Budapes...

Megbízható kivitelezők Budapest, és Pest megye környékén? Illetve az adott kivitelező megbízható? (lakasfelujitas-gyorsan.hu) ?

Figyelt kérdés

Ez jött először szembe a neten nekem.

Igazából először csak ablakcserésekre kerestem.

De ha vannak ilyen teljeskörű kivitelezők akkor lehet olcsóbban meg lehet úszni ha egyben több mindent csinálnék meg a lakáson.

Várok persze további megbízható, és korrekt áron dolgozó ajánlásokat is.

De várok véleményt az adott találatomról is.

[link]


Eddig óvva intettek az ilyesfajta "mindent is megcsinálunk" kivitelezőktől. (bár ha jobban belegondolok az akkor igaz ha valakik, papíron, ácsok, vagy kőművesek, és azon túl minden is :) )

De lehet van jó példa is?


Mostani legfőbb munka ami számomra elvégzendő, hogy kb 3-4 ablak + ajtó csere, kisebb kőműves alátéglázással.

Egy olyan 16m2 szóba betonozása, falak, mennyezet vakolása, csiszolása, az adott szoba villanyozása.

Ha korrekt áron még bele fér akkor tető felújítás, (régi cseréptető, "ideiglenes" pl lemez táblás tetőre) kémény bontással.


Ha erre lenne egy jó kivitelező, belefognék egyben.



2023. aug. 15. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismered ugye a mondást? Háromféle munka van: jó, olcsó és gyors. Kettőt választhatsz belőle. Sajnos ez a valóság, bocs, tudom, hogy nem voltam nagy segítség :-/
2023. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olcso és jó sincs szerintem, ha már kettő lehet csak 🙃

Amúgy első szempont az lenne hogy pl munka felénél miközben le van bontva minden ne lépjenek le és követeljenek pénzt a semmire 🤣

2023. aug. 16. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!