Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Pontosan milyen engedélyekre...

Pontosan milyen engedélyekre van szükségem, ha 100m3 feletti garazsat szeretnék építeni/építtetni?

Figyelt kérdés

Ha jól értem, mivel csak melléképület, nem kell tervrajz meg stb, csak engedély az építésre. Pl egy mobil garázs esetén (mivel mobil, és késznek minősül) sem kell terveztetni. Normál esetben csak le lehet rakni ahová szeretné az ember (nyílván a település rendeleteit betartva), de én egy elég nagy, 6x12x2.5m-es garázst szeretnék, ami 100m3 felett van, azért engedélyköteles. Pontosan kihez kell engedélyért forduljak? És milyen egyéb okiratok kellenek?


Köszönöm!



2023. szept. 28. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10!

Ebben az esetben a bruttó (külső) térfogat számít.

2023. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fenébe. Fából akartam egy könnyűszerkezetes kis melléképületet... többe fog kerülni az építész, mint az épület..:/
2023. szept. 29. 07:54
 13/15 anonim ***** válasza:
A 12.5mx6m azért kis melléképület.
2023. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem kicsi, de ez van. Az autók elég nagy helyet foglalnak, én pedig gyűjtő vagyok, ezen felül pár veterán motort is tárolnék, és szerelni is szeretnék. Szóval helyre van szükség rendesen..
2023. szept. 30. 10:00
 15/15 anonim ***** válasza:
garazsat, 🤣😅😂
2023. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!