Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Obis Interproject Esztrich...

Obis Interproject Esztrich jó-e padlófűtéshez?

Figyelt kérdés
A padlófűtéseket esztrich betonnal készítik, de a legtöbb zsákon ettől függetlenül fel van tüntetve, hogy padlófűtéshez is használható, viszont ehhez a termékhez sehol sem találtam műszaki adatlapot, ahol ezt az infót közölték volna, vagy ahol akárcsak a nyomószilárdsága is fel lenne tüntetve. Annyit már sikerült megtudnom róla, hogy nem egy erős anyagról van szó és zsákonként 1-2 lapát cement elkélhet hozzá, szóval az a kérdés, hogy az így megspékelt esztrich alkalmas-e egy padlófűtés kialakításához?

2023. okt. 2. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az Interproject márkanevű termékeket messziről kerülni kell, eddig még csak használhatatlan minőségűvel találkoztam. Az esztrich nem egy bonyolult dolog, de én abból is valami normálisabb minőségűt vennék, nem kifejezetten azért, mert padlófűtéshez kell, hanem a tartósság miatt, senkinek sem jó, ha idővel szétporlik.
2023. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!