Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogy csináljam? többi lent

Hogy csináljam? többi lent

Figyelt kérdés
azzal kezdeném hogy messze nem vagyok szakember de raktam már le itthon magamnak járólapot és nem volt vele gond,nem jött fel és jó pár éve lent van már, most Greslapot akarok lerakni egy melléképületbe lévő helyiségbe,már kipakoltam és elkezdtem feltakarítani a betonról a festéknyomokat stb-iket,akarok rá tapadóhídat felvinni,de takarítás közben arra lettem figyelmes hogy néhol relatív könnyen feltudom kaparni betont, porzik, gondolom "megéghetett" mi a teendő ilyenkor?mélyalapozó? vagy felkellene vésni?bár azt nagyon nem akarnám...

2023. okt. 3. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon porzik, akkor használj rá Mapei Prosfas-t.
2023. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2023. okt. 3. 21:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy itt helyben nem kaptam olyant amit fent írtál,kaptam "de braven s-t70alapozót" és kaptam mellé "tapi mix" tapadóhidat az alapozót 3-4 szeres hígítással ajánlottak.szerinted ez így elég lehet?annyi hogy azóta mégegyszer körbe takarítottam és ami nagyon könnyedén feljött azt felszedtem.
2023. okt. 6. 09:48
 4/4 A kérdező kommentje:

meg csináltam az alapozást,de itt is felmerült egy kérdés.

mikor már végeztem a tapadóhíddal is feltűnt hogy a 3-4 perces folyamatos (fúrógép-keverőszár) keverés mellett leülepedett az anyag a vödör aljára,így mennyire lett hatékony?

először is lekentem a betont a s-t70 es alapozóval 1:3-hoz hígítási aránnyal mikor az megszáradt akkor rá kentem a tapadóhidat azt 1:4-hez hígítási arányban kevertem össze de ahogy fent is írtam mikor a maradékot akartam elrakni egy kannába feltűnt hogy az alján áll az a homok szerű anyag jó lesz ez így?már megszáradt és semmit nem porol a beton,eggyenlőre nem jön fel az anyag

2023. okt. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!