Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hőtükrös párazáró fólia...

Hőtükrös párazáró fólia (gipszkarton alatti) helyettesíthető toldásnál, javításnál vastag grill fóliával?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom , elvetemült ötlet, alig kéne pár vékony csíknyi, és néhány tenyérnyi, a bóóóótban pedig laza huszonezerért van egy tekercs... zárni zár, párát tuti nem ereszt, és fényes ezüst, bár a karton alatt lehetne hupilila is... :D
2023. okt. 31. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2023. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó hozzá, a grillfólia az alufólia, a hőtükrös fólia az meg műanyag. Most az van, hogy nem lett elég, vagy mi? Ha alig kell pár "csíknyi", akkor ott van a hozzá való ragasztószalag, az 1 "csík". Abból gondolom én maradt... de ha építkeznek valahol a közeledben, akkor térj be oda és érdeklődj, egy-két métert pár sörért adnak!
2023. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1, köszi a kimerítő, alapos indoklást. :(

Kedves 2! Okés, igazad van az anyag ügyében, de a funkció ua. Ezért gondolom, hogy megfelelhet.

Nem, nem maradt 20 évvel ezelőttről. És mint írtam, javítás, belülről bontott tetőnél. És igen jó ötlet lenen az építkezés, de nincs jelenleg, ez majdnem tanyavilág... Jah, igen, előszőr az alu ugrott be, aztán jutott eszembe,hogy a grillfólia erősebb, nem szakad lépten nyomon.

2023. okt. 31. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy tekercs rag.szalagot, már ha akkora felületről van szó, hogy azzal áthidalható.
2023. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!