Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Jelzáloghitelbe amiből házat...

Zozo0174 kérdése:

Jelzáloghitelbe amiből házat építettünk bele lehet nyomni a lakáskasszát?

Figyelt kérdés
Másik kérdés hogy a fennmaradó utolsó részletet kilehet e fizetni a lakáskasszából a kivitelezőnek

jan. 6. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A hitelbe be lehet tolni előtörlesztesként.

Minden más esetben a szerződesben kell szerepelnie, mennyit, es mikor fizetsz lakáskasszából.

Lakáskasszánál azzal számolj, hogy onnantól, hogy lenyilatkozod, hogy ki akarod utalni 3 hónapig ülnek a pénzen, tehát nyilatkozattól számítva legkorábban 4 hónap múlvára vállalj bármit a szerződesben.

A hitel előtörlesztés ezért is jobb, mert ott rugalmasabb a dolog, ráadásul a nagyobb induló hitelösszeg miatt lehet hogy jobb kamatot is kapsz

jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat , lehet nem volt fogalmaztam tisztán, ez egy szabadfelhasználású jelzálog amiből házat építettünk, azt az infót kaptuk, az ilyenbe nem lehet bele tolni a lakáskasszát. bár én ha ésszerűen gondolkodnék és bizonyítanám, hogy házra költöttük akkor nem értem miért ne lehetne
jan. 9. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja az más, annak utána kell járni. Én alapból lakáscélú hitelre gondoltam.
jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!