Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miért nem dugul el a csapadék...

Miért nem dugul el a csapadék elvezető dréncső?

Figyelt kérdés

OLVASD EL:

Adott egy újépítésű (iker)ház. A csapadékot a tetőről a föld alá egy csőbe vezették. Ezt a csövet vihetném szikkasztóba is, de úgy gondoltam, hogy egy dréncsőbe vezetem bele, amely be van vonva geotextillel és X méteren keresztül elvezetem a kertbe, legalább kicsit öntözi a növényeket. Amit nem értek, hogy hogyan nem dugul el a dréncső? A tetőről érkező csapadék nem szűrt, csak mos le koszt, falevelet, madártollat, bármit. Ezek attól tartok összegyűlnek a dréncsőben, idővel eldugítják azt vagy a lyukak egy jelentős részét. Vagy nem lehetséges ez? Nem kell ettől tartani?

Köszi.



jan. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs szűrő a csatornában?
jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs szűrő.
jan. 6. 22:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Uganezzel a témával kapcsolatos a kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__epitkezes__12527278-h..

jan. 6. 22:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy ilyen szűrő megoldja ezt a problémát? Illetve szükséges ez? Vagy felesleges?

[link]

jan. 6. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!