Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Éjjel jövök haza gyakran,...

Éjjel jövök haza gyakran, fényszóróm a szembeszomszéd ablakára irányul, feljelenthet ezért?

Figyelt kérdés

Szemmel láthatóan zavarja őket, mindig felkapcsolják a villanyt stb.

Álláspontom szerint húzza le a redőnyt és nem vonhat engem felelősségre. Vagy építsen normális kerítést.


jan. 9. 03:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell ezzel foglalkozni!
jan. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Bármiért feljelenthet, a kérdés, mennyire fogják kiröhögni egy ilyen miatt. A fényszóró használata gondolom addig kötelező, amíg mész az autóval, szóval neki kell megoldania, ha zavarja.
jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Inkább olyan kicsinyes bosszútól félek, hogy szögeket szór a kocsibejárómra.
jan. 9. 08:19
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Aztán melyik fényszóró ? A tompított vagy a távolsági.
jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Szerelj fel egy kültéri kamerát ami a kocsibejáróra néz.

jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem orral előre állsz be ilyenkor?
jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nekm is hasonlóan van, én már csak illemből is azt csinálom, hogy beálláskor lekapcsolom helyzetjelzőre.
jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, most kiálláskor lekapcsoltam én is helyzetjelzőre. PErsze a faszi már jött és húzta le a redőnyt így is. Biztos cöccögés meg anyázás közepette. Hazamenet lehet, hogy orral állok be. Csak ha meg részlegesen elállják az utat, tolatva rosszabb kimenni.
jan. 10. 00:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak hülye szomszédok. Én édesanyámnál nem fordulhatok meg az utcán, mert ha véletlenül rámegy a kocsi kereke a szembeszomszéd előtti járdára, akkor örjöngve rohan ki a nő és elállja az utamat, hogy hogy mertem rámenni az előtte lévő részre, ami amúgy közterület.
jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Fel kell szerelni egy mozgásérzékelős reflektort a ház elé, ami rendszeresen bekapcsol éjszakánként minden apróságra, akkor aztán nem fogja tudni eldönteni, hogy mikor jössz-mész az autóval. Naponta húszszor nem fog majd kinézni és előbb utóbb megunja.
jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!