Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha nem adom be a fennmaradási...

Ha nem adom be a fennmaradási engedélyt,akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata,hogy mi történik azután hogy nem adom be a fennmaradási engedélyt az építésügynek? Egy kb 15 négyzetméterrel lett nagyobb a terasz,mint a terveken,térképmásolaton.

Tetőt is csináltam saját kezűleg.


Mivel az egészet én építettem a házhoz és kérnek terveket,e-naplót mindenféle hivatalos dolgot,de ezekkel nem rendelkezem.


Mi fog ezután történni,hogy nem adtam be a kérvényt?


jan. 18. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fel lettél a hatóság által szólítva?

Ha igen akkor pénzbírság 100e/m²

És ha szabályt sért el is bontatják.


Ha csak te gondolod hogy be kéne adni, kussolj 10 évig. 10 év után nem bírságolhatnak.


Ha sose lesz feltüntetve annyi hátrány ér, hogy banki hiteles vevő nem tudja megvenni.

jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen fel
jan. 18. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem reagálsz, akkor kényszerbonthatnak és azt neked kell kifizetni a büntetésen felül
jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bünti, bünti, bünti.


De most keresel egy építészt, ő felméri a jelenlegi állapotot, benyújtja a fennmaradásit, kell egy kivitelezőt keresned aki lepapirozza hogy ő építette és kész.

jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!