Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Padló műgyantázását hány fok...

Enkidu kérdése:

Padló műgyantázását hány fok minimum hőmérsékelttől lehet elkezdeni? Ki milyen anyagokat ajánlana saját tapasztalat alapján? Köszönöm.

Figyelt kérdés

febr. 3. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem ajánlanám a műgyanta padlót. Nekem az van, és borzasztó nehéz takarítani. Mi így vettük a házat, de biztos, hogy magamnak sosem csinálnék ilyet.
febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy hogy? Azt hittem, hogy a legkönnyebb tisztítani.
febr. 4. 01:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a páratartalomra is.
febr. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Már 7 éve küzdök vele. Minden foltot, nyomot hagy rajta, például cipőtalp, porszívó. Ezt utána rendes felmosással nem lehet eltüntetni. Körömlakklemosóval feljön, de sejtheted mekkora buli nekem 100 négyzetméteren (ekkora az alsó szint és lent mindenhol műgyanta padló van) végigmászni így, és egyenként dörzsölgetni a foltokat. Én mindenkit próbálok lebeszélni róla, mert egyáltalán nem praktikus, hiába szép. Én is fogok rá rakatni valami mást, csak még gyűjtöm az erőt mert nagy macera lesz. De nagyon utálom.
febr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. 1-es, minden mugyanta ilyen? Vagy legezhet olyan, amelyik jol tisztithato?
febr. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!