Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 110nm2 területet mennyi idő...

110nm2 területet mennyi idő lenne kézi döngölővel tömöríteni? És lapvibrátorral?

Figyelt kérdés
Gondolkozok egy lapvibrátor vételén. Térkövezéshez. Később egy másik ingatlannál is szeretnék térkövezni, és esetleg ismerőknél is, szóval megtartanám a gépet. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mennyi időt lehet ezzel megspórolni? Egy 200 ezer forintos kínai gép megteszi? Van egy kínai fűkaszám, amit folyamatosan karbantartok, de már nagyon sokat használtam, és az csak 25 ezer forint volt. Szóval már nincs az a meggyőződésem, hogy minden olcsó kínai gép rossz.
febr. 10. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A gépi tömörités azéért más .
febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy lapvibrátorral csak a felső pár cm tudod tömöríteni ahhoz hogy a térkövezés jól sikerüljön és ne legyen megsüllyedés elsőkörbe döngölőbékával kell tömöríteni az alapréteget majd később jöhet a lapvibro. Egyébként szerintem jobban megéri ha bérelsz gépet pl.: profirent-től egy napra olyan 13 ezer Ft környékén van
febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gépkölcsönző nevű varázslatos létesítmény felkeresését ajánlom.
febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 grafno ***** válasza:

A kezi döngölön egy ilyet ertettem

[link]

Lapvibratorral 1-1,5 ora es akkor párszor atlett rajta hajtva.

Ha ritkán használod akkor nézd meg a szervizt hol van hozza es mennyi a gari. Ha évente 1x akkor lehet jobb ha berelsz 1t.

febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én bérlek ilyen gépeket 1-1 napra.

Ha meg valamit sokat kell használnom akkor használtan veszek, mikor végzek eladom. Kb semmibe sem került

febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj inkább.
febr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!