Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kerítés építését tervezem...

Bojboj kérdése:

Kerítés építését tervezem saját kivitelezésben. Milyen átmérőjű talajcsavar használható a 76 mm átmérőjű csőoszlophoz? Sajnos a Google nem segített.

Figyelt kérdés

#talajcsavar #Csőoszlop
ápr. 1. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen kerítésre gondolsz? Milyen a talaj? Mert ugye nem mindegy egyik sem. Ha végleges megoldás a cél én egyébként felejteném a talajcsavarós megoldást.
ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a talajcsavar forgalmazójával kellene megbeszélni. Amit én eddig láttam (mármint talajcsavart), annak nem olyan a feje, amire csak úgy ráhúzod, beleállítod a csövet. Akkor meg már mindegy az átmérő, mert úgyis valamiféle talpat kell csinálni a csőszoszlopnak. Innentől pedig a talajcsavar méretét a tervezett kerítés kialakítása és a talajviszonyok határozzák meg, ahogy #1 írja
ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az a talajcsavar, de szerintem az a legjobb ha ásol egy mély gödröt, beleállítod a három colos csövedet és körbebetonozod. Ha akarod, még a cső belsejét is kiöntheted betonnal, akkor nem fog rozsdásodni ígx örök életű lesz.
ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!