Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hol találok feketelistát...

Hol találok feketelistát olyan kivitelezőkről, vállalkozókról, akikkel nem szabad szóba állni? Terasz, tető, burkolás, szigetelés témában érdekelne.

Figyelt kérdés

máj. 22. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan sehol.
máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De biztosan van fb csoport, ahol listázzák őket. Sok embernek okoztak már beláthatatlan károkat, biztosan nem tartják magukban, és megkímélnének másokat is az így okozott stressztől.
máj. 22. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Listazva nem nagyon, max par komment.

Alapbol lehet perelni becsulet sertesert, meg mennyire lenne hiteles, ha barkirol lehetne csak ugy random rosszakat irni, csak mert a megrendelo se tudja hogy mit akar, vagy nem volt hajlando fizetni.

máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen esetekre gondolok, mert ez valóban becsületsértés lenne. Hanem ha olyan helyzet áll elő, mint az én megörökölt ingatlanomnál pl. Amit jogilag úgy lehetne leírni leginkább, hogy színlelt gazdasági tevékenység. MOst találtam meg a periratokat, amit számlák hiányában az örökhagyóm elveszített, az épületben pedig többmilliós károk keletkeztek, amit most nekem kell helyrehozni, vagy az ingatlant eladni úgy, hogy ha ez nem történt volna meg, most legalább 6-7 misivel többet érne, ha nem többel. A cég jelenleg kényszertörlés alatt áll, a vezető ellen jelenleg is vagy 30 per folyik, de nem nagyon jutottak semmire ezzel az üggyel mások sem úgy tudom. Én szívesen rendbehoznám az ingatlant, de nem vagyok járatos az ilyesmiben, és már nem merek senkit sem megbízni a melóval, nehogy még tovább rontsanak a helyzeten. Ezért kerestem valami felületet, ahol jobban utána lehetne nézni a cégeknek, kivitelezőknek, vállalkozóknak.
máj. 22. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább ismerősök ajánlásai alapján kerits szakembert, kivitelezőt.
máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az előzőt is így kerítették, sajnos...
máj. 22. 23:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérj a mestertől referenciát és ott érdeklődhetsz.
máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!