Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy olyan nagyobb felületű...

Egy olyan nagyobb felületű terasz szigetelését és burkolását hogy képzeljem el, amely alatt egy fűthető, kb 30 négyzetméteres helyiség helyezkedik el?

Figyelt kérdés

máj. 22. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy érdemes ezt megcsinálni, egyszerűen teraszként, vízszigeteléssel és kültéri járolapokkal, vagy járható lapostetőként?
máj. 22. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire van igény? Illetve mi fér el a rétegrendben?
máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra, hogy ne ázzon be és megfeleljen energetikai tanusítási követelményeknek, ha esetleg betalálnak vele. Jelenleg ázik, mert szerintem kispóroltak alóla mindent, amit lehetett. Egyszerűen csak rárakták a betonra a járólapokat, vagy nagyon ygatrán készítették el a szigetelést. (ez egy betonból épült nyaraló). Némelyik járólap üresen kopog, főleg a széleken. Szeretném rendbehozni valahogy, csak nem tudom, hogy álljak neki, mert nem értek hozzá. Ezt az egészet, ami most ott van, szeretném felszedetni valahogy és teljesen új teraszt csináltatni. Egy rendesen megcsinálz hőszigetelés és vízszigetelés kéne valahogy kültéri járólapok alá, és így lenne egy nagy teraszom. De gondoltam járható lapostetőre is.
máj. 22. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi helyed van magasságilag?

(Gondolom a földszintről nyílik ajtó a teraszra, milyen vastag a meglévő padlóretegrend a födém felett?)

Egy kép sokat segítene.

máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!