Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülne egy utcába...

Mennyibe kerülne egy utcába bevinni a közműveket?

Figyelt kérdés

Új utcát alakítottak ki a telkek végében, de közmű nincs és jelenleg nem is tervezi az önkormányzat, azonban ha mi fizetnénk, áldásuk rá.

Első sorban víz és villany ami felmerült, de mivel van csatorna is ezen is gondolkodtunk. Egy párhuzamos utcán vannak a fővezetékek, innen kellene behúzni őket 130 m hosszan egy murvás/földút alatt.

Szomszédokkal együtt szeretnénk megvalósítani ha nagy részük benne lenne.

Nagyságrendileg mennyibe kerülne?


máj. 24. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idő és pénz. Tapasztalat. Ha már odajutottatok, hogy jönnek akkor korrektül megcsinálják majd.
máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 L.. István ***** válasza:
Pár Misiben biztos benne lesz. Kérjetek árajánlatot, ezt így nemigen lehet megmondani.
máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katona Dius ***** válasza:
Szerintem szolgáltató függő is. Náluk kellene érdeklődni. Pl felénk 3 éve még úgy volt (lehet még mindig így van), hogy a gázt 200men belül ingyen kihozzák. Tehát ha lenne 200m-en belül egy gázvezeték, akkor ingyen rákötnék az adott házat is.
máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell kérni konkrét ajánlatot a konkrét utcára.

Nagyon nem mindegy, hogy pl. milyen távolságra, hány oszlopot kell állítani.

na meg az sem, hogy hol történik a kivitelezés.

Mármint melyik település.

Én pl. olvastam a neten a rémtörténeteket, hogy áramot utcáról a telekre több százezer kenőpénzzel is 9-12 hónap alatt kötöttek be sima légkábellel. Nekem meg pár hét alatt megvolt földkábellel egy jobb településen...

szóval nincs rá fix válasz.

A helyi szolgáltatót kell megkeresni, hogy adjon ajánlatot

máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!