Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Miért nem tudják megérteni,...

Miért nem tudják megérteni, hogy nincs pénzünk építkezni?

Figyelt kérdés
Van egy víkendházam szép kerttel, ami nem lakható télen (nem is lehet télen is lakhatóvá tenni). El szeretném adni a telket, hogy vehessek egy lakást, vagy házat. Többen mondták, hogy miért nem építkezünk a telekre (van egy üres terület) és hogy nem vagyunk normálisak, hogy ezt a klassz telket el akarjuk adni. De nem értik meg, hogy nincsen annyi pénzünk, még úgy sem, hogy lassan épülne, mindig valamennyit hozzáépítve. Csak egyikünknek van állása és igaz, hogy Anyámnál lakunk, de egyikünk családja sem áll úgy anyagilag, hogy meg tudjuk ezt valósítani. Tényleg nem vagyunk normálisak, hogy el akarjuk adni, vagy igazunk van?

2012. júl. 1. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarjátok megtartani, akkor adjátok el. Nem értem, miért foglalkoztok mások véleményével?!?!?
2012. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek előszeretettel okoskodnak bele mások életébe. Ne foglalkozz velük. Kérdezz vissza ilyenkor valami olyat, ami az ő magánügye - rögtön nem fognak kérdezősködni.
2012. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérj tőlük pénzt az építkezésre :D hidd el, soha többet nem fogják erőltetni :DD amúgy senkinek semmi köze hozzá.
2012. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan építkeztem kicsit és szerényet mert nem volt sok pénzem.Volt amiből használtat vettem.Kaptam annyi jó tanácsot mit és hogyan kellene persze mind plusz költség lett volna.A tanácsadók még nálam is sokkal csóróbbak voltak.Ne törődj vele mit mondanak.És ne építkezz mert belegebedsz.Én kész lettem idegileg a végére.Add el a telket és vegyél egy akármilyen vityilót és sz..d lemások véleményét.
2012. júl. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!