Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Aki mostanába építkezett,...

Aki mostanába építkezett, építkezik mennyi raklap tégla kellett és mennyibe került?

Figyelt kérdés
Én egy 3 szobás emeletes lakásra gondolok.

2012. júl. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre így nem lehet rendes választ adni!


Válassz téglát, nézd meg mennyi kell belőle 1 m2 falhoz, számold ki mennyi falat akarsz felhúzni, szorozd be a ráeső téglák számával és az árral!


Ha viszont az ezotéria rovatba is beírod a kérdést, ott lesznek akik kitalálják mekkora is az a 3 szobás emeletes ház!

:(

2012. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez még csak nagyon elméleti kérdés úgy kb. mennyi lenne?
2012. júl. 22. 20:28
 3/4 anonim válasza:
Ezt még nagyon elméletileg sem lehet megmondani. Nagyon függ attól, hogy mit akarsz, hogy milyen elrendezesu lesz a ház, és hogy eggyaltalan mekkora az a szoba.
2012. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én választ olyanoktól vártam volna aki mostanába építkezett... annak mennyi volt nekem nem aktuális még ezek után számolgatni szobák mérete szerint, egy raklapon hány tégla és milyen típusú stb. mert még tervek sincsenek. És nem is lesz egy darabig. Külföldön élek gyűjtök már van 11 millió és most tartok azon a szinten, hogy kalkuláljak hogy még mennyit kell gyűjteni. Kérem azok válaszát akik nem régiben építkeztek!
2012. júl. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!