Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hallottam, hogy valaki a...

Hallottam, hogy valaki a külső párkányt kültéri járólapból csináltatja meg. Van valakinek tapasztalata? Mire kell figyelni, ha így akarom megcsinálni

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is abból van.

Igazából ugyanúgy kell rárakni mintha a betonra tennéd rá, csempe ragasztó elég. Csak a fugázását célszerű lekenni szilóval hogy szigetelje mert télen könnyen beszivároghat a víz és szétfagyhat akkor meg darabokba fog lepotyogni.

Az előző tulaj csinálta így, és amikor odaköltöztünk akkor már a fele nem volt meg, és mondta is hogy mi az oka a dolognak, én meg egy ráérő időben fogtam és lecseréltem.

Már 3 éve fent van és semmi baja.

Pedig elég gagyi járólapot tettem rá, az is bontásból van, és az az olcsó fajta ami nem nagyon bírja az időt, de eddig jól szerepel.

2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

és mivel zártad le a végét? sima élvédővel? nem folyik alá a víz?

gondolom egy kicsit döntve kell felrakni,hogy lecsöpögjön a víz róla, ne álljon rajta

2013. máj. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!