Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Jobb a faházat külsőleg...

Jobb a faházat külsőleg szigetelni? Jóval tartósabbá tehető, mint az évenkénti festegetéssel? Vannak hátrányai?

Figyelt kérdés
Elsősorban a faház védelme miatt szeretném szigetelni,nem akarom, hogy idő előtt tönkremenjen. Aki szigetelte már nagyon megköszönném a pozitív ill. negatív tapasztalatokat!
2013. jún. 14. 11:34
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szia!


Igaz, nekünk csak a hétvégi házunk fa, de azt inkább kétévente kenegetjük vastag lazúrral. Szigetelés belülről van. Direkt nem akartam kívülről szigeteltetni, mert nekem pont a fa jellege tetszik.

2013. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is nagyon tetszik a fa, de talán tartósabbá tehető, főleg, hogy ilyen Bauhaus-os faházat tennék a telekmre, és hát nem bizti, hogy azok annyira jó minőségű, kezelt fák lennének, hogy kibírnák a szélsőséges időjárást. Tehát elsősorban nem a fa kinézetre mennék, hanem tartósságra.
2013. jún. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!