Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen és mennyi anyag kellene...

Milyen és mennyi anyag kellene ehhez?

Figyelt kérdés
Adott egy terület ahova egy 530cm x 330cm-es épületet akarok felhúzni. 250cm magas lenne kb. 10cm vastag fal oldalanként és 5cm szigetelés. Alap az milyen vastagságban kellene ez alá? Az ajtó 200cm magas és 100cm széles lenne. Két darab 100cm x 80cm-es ablak lenne rajta. Milyen anyag kell ennek a felépítéséhez? Miből mennyi kellene hozzá? Nem vagyok az építkezésben jártas. Válaszokat várom és köszönöm! 19F
2013. júl. 17. 15:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy úgy nagyjából köznyelvre fordítani mert nekem sok ez a szám jelenleg és nem tudom mi hova tartozik. Milyen vastag legyen és miből mennyi kellene hozzá körülbelül?
2013. júl. 17. 18:43
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök mindent!
2013. júl. 17. 18:44
 13/14 anonim ***** válasza:
A számok nagy része a kiszámolás volt, mert telefonról írok és nem volt hova leírnom magamnak. De már leírtam, a lényeget, hogy miből mi kell. Van még valami ami nem érthető?
2013. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Esetleg még a tető lenne, hogy hogyan és miből lenne jó kialakítani?
2013. júl. 17. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!