Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Fészekrakás? Építkezés vagy...

Fészekrakás? Építkezés vagy vásárlás?

Figyelt kérdés
Párommal tervezgetjük a közös jövőnket. Szerintetek a mai világban házat építenétek vagy vásárolnátok. Ha mondjuk talál az ember olyat, ami elég jó állapotban van és egy kicsit kicsinosítja az elég jó megoldásnak tűnik. A párom inkább az építkezésre hajlik. Szerintem az rengeteg pénz és stressz. Mesélnétek, hogy nálatok ez hogy volt? Az építkezés hogy zajlott? Vagy éppen a házfelújítás?
2013. júl. 23. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Végignéztem,ahogy a nővéremék egy házépítés közben annyit veszekedtek,hogy az brutális volt,pedig előtte sosem veszekedtek. 3 évig ment az épitkezés,kimerültek minden szempontból.A végére volt egy szép házuk,és egy rossz házasságuk,el is váltak nem sokkal később.

Mi kinéztünk egy házikót,ami felújításra szorult,átalakítottuk kicsit,felujitottuk,3 hónap alatt végeztünk,olcsóbban kijött,mintha felujitva berendezve vettünk volna hasonlót.

És élünk boldogan.

2013. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most nem szabad építeni mert lejjebb mentek az ingatlan árak. Venni egy használtat és csinosítani! Csak azért mondom mert én építkeztem 2008 ban és az idegösszeroppanás szélén álltam és anyagilag is többe került mint gondoltam.Most felénk egy 20 éves házat ami szinte újnak számít 6 milláért ki lehet fogni én 9 ből építkeztem spórolósan.
2013. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!