Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hol tudok venni akril sarok...

Hol tudok venni akril sarok kádhoz oldalfal rögzítő csomagot?

Figyelt kérdés
M-Acryl sarok kádat vettem, de amit hozzá adtak oldalfal rögzítő azzal nem vagyok megelégedve. Az oldalap két végét a csempéhez is szeretném rögzíteni, de a csomagban nem volt semmi ilyen ("L" alakú műanyag amit a csempére és az oldalfalra csavarozhatok).

2013. júl. 28. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelvény üzletben érdeklődj . Lehet hogy ilyen nincs is külön .
2013. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Én nem javasolom hogy a csempéhez rögzítsed már ha látszana is a rögzítés. Csúnya lenne. Ha nem elég jó amit adtak hozzá akkor én csak azok helyett néznék másikat. Csúnya lenne oldalt valami főként egy sarokkád mellett, az igazi látvány kád és elrontaná. Nemrég néztem pl obi-ban is rengeteg féle pántok vannak, mindenféle alakú csak győzzed átnézni, méretben is sok féle és más üzletekben is találsz. Szerintem bizti akad megfelelő.
2013. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Ha jól van rögzítve magára a kádra akkor nem kell mellé a csempére semmi. Inkább azt oldd meg.
2013. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!