Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kivitekezhető egy dombház?

Kivitekezhető egy dombház?

Figyelt kérdés
Olcsóbb mint egy sima? Magyarországon meg lehet oldani egy ilyen építését? Én ilyesfélére gondoltam: [link]

2013. aug. 10. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kivitelezhetőnek mindenképpen kivitelezhető, egyszer én is kutakodtam utána neten és kiderült, hogy van néhány Magyarországon is, meg egyet személyesen is láttam Pécsen. Állítólag az építési költsége kicsivel drágább a hagyományos házénál, viszont később a fűtésen sokat lehet spórolni
2013. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó, meg a középkor előtt is nem véletlenül laktak földbe süllyesztve az emberek. Viszont ahányat csak láttam, szinte mindnek 1 nézete volt. Vagyis a hátsó vége teljesen zárt, nincs ablak, nincs fény. Annyi tároló helyiségre meg nincs szükség.
2013. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem drágább mint egy sima ház , ez biztos.

" Rendes " házat sok vállalkozó épít , dombház építésében szerintem kevés kivitelezőnek, tervezőnek van tapasztalata, akinek pedig van , az drágább lesz.

Az extra megoldások az építőiparban sokba kerülnek , csodát ne várj.

2013. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!