Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » DeWalt, Metabo vagy Makita?!

Lorand02 kérdése:

DeWalt, Metabo vagy Makita?!

Figyelt kérdés

Ezekre akarok beruházni.

Csavarbehajtó, Ütvefuró, Dekopír fürész, Köszörűgép.



2013. aug. 25. 18:44
 1/7 lali az állat ***** válasza:
nekem makitáim vannak.akkus ütvecsavarozó, ütvefűró, fúrógép. soha semmi gondom nem volt velük (akkufáradáson kívül).én ezekre esküszöm. igaz,a "nagyflexem" metabo és betont is vágok vele, de azzal sincs soha semmi baj. ha nem barkácsgépet veszel ipari melóra, nagyot nem tudsz hibázni,de a háromból a makitát vagy a metabo-t venném.
2013. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

mind jó márka.

dewaltból 18voltos behajtó egyszerűen elnyűhetetlen,többel is dolgoztam iparban,rengeteget melózott a gép nem is volt mai darab de hihetetlen jó volt,dewalt kis ütvefúró is tette a dolgát,valamint a kézi körfűrész is bitang volt csak a súlya nem tetszett mert baromi nehéz egy dewalt kézi körfűrész.

makitának még a láncfűrészei is szuperek dcs7900al vagdostam nagyon szuper gép csak a hangja nem tetszett /éles hangja van nem olyan mint egy sthilnek vagy husqnak/,fúrói stb is minőségi,tartósak.

metabóbol is használtam pár kisgépet szintén melóhelyen,jól bírják a strapát.

2013. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:
/stihl/
2013. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

Dewalt tetszet csak az ára nem mert ahogy néztem huzosabb mint a makita meg a metabo, de javítsatok ki ha tévedek :D

2013. aug. 26. 15:35
 5/7 waland ***** válasza:
Ütvefúró lehet mind, dekopír szerintem Makita (van rossz tapasztalat DeWalt-al, Makitával meg jó) Behajtó szerintem Metabó, a Makitával újabban elég sok a gond, halódó aksik, gagyi tokmány, tönkremenő sebváltó (nincs idegesítőbb, mint mikor háton fekve csavarnál be egy csavart, aztán mikor végre ráállsz a lukra csak kerregés jön a gépből). Köszörűgép alatt mit értesz? Flexből lehet mind, vagy még inkább lehet akár eredeti Flex is, köszörű meg igazából attól függ, mire használnád.
2013. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
munkahelyen 0-24-ig megy minden gép amiket leírtál. rossz tapasztalatom igazából egyikkel sincs, viszont a makita valahogy nagyon közel nőtt a szívemhez. minden eszköznek kiválóan van kialakítva a markolata. jó fogás, nem csúszik, nem billeg. (és még a színe is király). dewaltos ütvefúróról annyi rosszat tudnék mondani, hogy nagyon hamar melegszik.
2013. szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kint dolgoztam németben 8 évig, Sarokcsiszoló:Metabo, fúró kalapács: DeWalt,Hilti,Milwaukee, Hitachi,Bosch kék,akkus behajtó: mindegyik jó,de nekem Makita
2018. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!