Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Pár napja tapasztottam újra a...

Pár napja tapasztottam újra a plafont, és egy jó hét múlva fagyot mond, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy régi teatűzhely, arra gondoltam, hogy abba begyújtok, tetejére rakok pár samot téglát, de az se sokáig tartja a hőt, nem akarom hogy lefagyjon, mit csináljak?
2013. nov. 16. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha zárt a helység akkor semmit,és egyébként sem, mert addigra teljesen megköt. Ha zárt akkor nagyon hidegnek kell lennie ahhoz hogy bent is fagyon ,és főleg a plafon magasságában.
2013. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mikorra szárad ki annyira, hogy meszelhető? Tavaly egy másik helységbe rámeszeltem az 1,5 hetes tapasztásra, szépen egybe van, még csak meg se repedt, de ott csak kb 1 m2-es felületet kellett újratapasztani, itt közel 15, az egész helység. Plusz itt a falon is van pár m2, amit újratapasztottam, bár azokat már egy hete, még nem száradtak meg.
2013. nov. 16. 17:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy zárt hely, de abszolút nincs fűtve a ház. És az ajtó sem zár rendesen.
2013. nov. 16. 17:33
 4/6 anonim válasza:
pálinka
2013. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pálinka? Az majd lesz :) ha készlesz :) a házavató bulin :D
2013. nov. 17. 21:36
 6/6 gyori válasza:
Azért nem árt ha begyújtasz
2013. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!