Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen olyan épitészeti cég...

Milyen olyan épitészeti cég van aki dutna gyári gyakorlatban foglalkpztatni?

Figyelt kérdés
15/16 (nyáron 16) éves vagyok. Székesfehérvárra a Belvárosi I Istvan Jáky Jozsef tagintézményébe járok 9.-be. Ahhoz hogy 10.-be menjek nyáron 70óra kötelező nyári gyakorlatott kell teljesitenem. Témakörök: földmunkák, alapozás, alépitmények szigetelése.

#Építészetigyakorlat
2013. nov. 18. 20:30
 1/4 anonim válasza:
Nem teljesen értem. Már tanulsz szakmát, vagy ez csak szakmai alapozó? Mert ha szakmai alapozó, akkor nincs nyári gyakorlat, mert nem tanulsz még szakmát, ha meg már tanulod a szakmát, akkor oda kell menni, ahova a tanév folyamán végig jártál. Írj erről bővebben!
2013. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Jaky-ba jarok epitesz szakra. Magas epitesz vezetonek tanulok (haz,ut, stb.) ahoz hogy tovabmenyek 10.-be ahhoz kel 70ora nyari gyakorlat az alapozasbol, mert iden ezt tanuljuk.
2013. dec. 6. 17:45
 3/4 anonim válasza:
Értem! Javaslom, hogy az interneten nézz utána az építészeti kamara tagoknak ott ahol laksz! Azok közül sokan foglalkoztatnak tanulókat is. Tud segíteni az önkormányzati építésvezető is, ha felhívod, vagy egy sima tervező is, akinek ilyen alvállalkozói vannak. (Szintén internet, Arany Oldalak, stb.)
2013. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi.
2013. dec. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!