Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szetmár féle házakról Nagycenk...

Szetmár féle házakról Nagycenken vélemény?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy érdemes e náluk építkezni, milyenek a házak, amiket már felépítettek, mennyire megbízhatóak...

2013. dec. 4. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is Nagycenken fogunk építkezni (elvileg tavasszal kezdünk) így elég sok mindennek utána néztem.

Lehet nem a legegyszerűbb, de érdemes külön külön cégekkel végeztetni a munkákat. Az ilyen kivitelező cégek nem kis haszonnal dolgoznak, illetve bár sokszor pozitívumként említik hogy 2-3 hónap alatt kész, de ha belegondolsz ez elég durva. Valamint az ilyen cégek gyakran nem szakembereket dolgoztatnak, csak betanított munkásokat. Konkrétan erről a cégről nem nagyon hallottam, de több soproni székhelyű csapatnak már láttam a munkáit és nem tetszett...

Szóval ha rám hallgatsz, magad válassz szakembereket -- itt persze tud segíteni embereket találni a statikus, építész, műszaki vezető, stb.

2014. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!