Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Űrbázist szeretnék építeni...

Űrbázist szeretnék építeni raklapból, segítség? :D

Figyelt kérdés

raklapokból szeretnék kb 1 szoba méretű épületet felhúzni az udvaron persze majd jövő nyáron kezdenénk neki...

szóval szerintetek alá kéne betonozni? úgy godnoltam hogy gerendákban egy keret és arra fölfurkálni.. van itthon kőzetgyapot, meg hungarocel ezek gondolom jók lennének szigetelésnek... belül meg gipszkarton azt kész is :D

ötletek, mire kell vigyázni, szabad e ilyet építeni csak úgy otthon stb :D minden válaszolónak megy a zöld :D



2013. dec. 15. 20:57
 1/7 Presy válasza:
hát fura ötlett:D csupasz betonra rakhatnál pvc az is jobb mint beton, jah és aze kartonra vigyazni mert ürállomásból ivóállomás lesz könnyen beszakithatod:D meg figyelj egy raklap milyen magas?:D nem lesz kicsi jah meg 50 30 centinként furd meg a gipsz kartont.
2013. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :D

két lap magas lenne egy lap pedig 80x120 as :D

pvc az minek az?

a gipszkartont meg száraz építőnek tanuló haver megoldaná....

és szerintetek még a tetejét, hogy kéne megcsinálni? raklap + fólia ?:D mert kéne bele tv, meg szerintem a pcmet is kivinném ha össze jönne a dolog :D meg 2 kanapééé :D

2013. dec. 15. 21:34
 3/7 Presy válasza:
fólia meg lemez sztem am tetod de ha ennyire belefogsz akkor vegyél rendes anyagot és csináld nagyba:D am pvc azé mert ha leszálsz kanapéról hogy átkapcsold tévét ne fázzo ugy a lábad:D
2013. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

háháháá

a betonon még lenne raklap mármint, hogy az alja is abból lenne, csak szerintem alá kéne betonozni...

mellé egy kis medence + szalonna sütő és szerintem ellenénk :D

2013. dec. 15. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Velencében lámat egy raklapokból épült hang stúdiót , de ott szokás szerint cölöpre rakták az alja nem nedvesedik !

(„Hosszú és eredményes életet”)

Star Trek . :DDD

2013. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért nem épitetek űrbázis helyet egy föld alatti titkos bunkert?
2013. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A betonhoz építési engedély kell. A fához bizonyos korlátok között ne, de mindenképpen érdemes utánanézni az előírásoknak, vagy jártasabb ismerőst megkérdezni, nehogy pár év múlva lebontassák egy-két csekkel megtoldva!

Üdv

2013. dec. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!