Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » El tudnátok képzelni egy...

El tudnátok képzelni egy hasonló szó szerint konyhaszigetet? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Nekem sosem volt bajom a szűk konyhákkal, sőt, ha elég jók voltak az arányai jobban szerettem őket, mint a szétszórt, barátságtalan nagyokat. Még úgy is el-el fértünk benne, ha 2-en 3-an ténykedtünk egyszerre, mondjuk valaki épp kávét akart főzni miközben a másik dolgozott. Az amerikai pult másik oldala meg tökéletes evésre, vagy le lehet ülni segíteni, nézni a másikat miközben főz. Esetleg kihasználható az egész felület is, szét lehet pakolni a cuccokat.


Ezt a konyhát én tervezem egy dombházba és szeretném, ha a konyha kicsi, praktikus, de kiemelt, központi helyet foglalna el, és az ember tekintete csak néha veszne el oszlopokban, nem lenne folyamatos falfelülettel körbekerítve.


2013. dec. 30. 00:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha megvannak a megfelelő arányok szerintem komolyabban átgondolom az egészet és szeretném tényleg minél praktikusabbra. Minden könnyen elérhető legyen, a lehető legkevesebbet kelljen hajolgatni.
2013. dec. 30. 00:20
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy jó - bár azokat a boltíveket egy csak nagy térben tudnám elképzelni - abból lehatárolná vizuálisan a kisebb teret (ez milyen progi, nem ismerem, ingyenes?)
2013. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia! 3d studio max, nagyon kezdetleges látványterv, de nem akartam nagyon elmolyolni vele, csak az arányokra voltam kíváncsi. természetesen a program ilyeneket is tud:

[link]

(ez ugyanezzel készült)

2013. dec. 30. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
jaa..hát igen,el lehet molyolni, míg olyan lesz, mint az előbbi:) akkor olyan lesz?:) A dombház? fölfut rá a föld?
2013. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, dombház lesz. Meg lehet csinálni, nagyon sok video van már a youtubeon amit le lehet utánozni, ebből sokat tanul az ember és gyorsan. 2-3 hónap és bárki tud ilyen modellt csinálni mint a képen ha van kézügyessége hozzá.


Dombház:

[link]

2013. dec. 31. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!