Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hozzászeretnék toldani ehhez...

Hozzászeretnék toldani ehhez a házamhoz 1 vagy 2 szobát, és fogalmam sincs hogyan lehetne, belül még rakhatok közfalakat, pl fürdőszobának. Minél több típusú javaslatot szeretnék, itt van egy modell róla?

Figyelt kérdés

[link]


hozzátoldva elég széles lenne hogy a tetőtéren még pár szobát is kialakíthassak benne.


2014. jan. 5. 22:40
 1/8 A kérdező kommentje:
esetleg letölthetitek és paintba oda rajzoljátok hogyan képzelitek el, és majd belinkelitek nekem, nagyon hálás lennék!
2014. jan. 5. 22:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy tervezőt, úgy is kelleni fog hozzá...
2014. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze a jelenlegi funkciók és a nyílászárók nem látszanak, de én pl. az első szobát meghagynám nappalinak, a hátsó nagy szobát ketté osztanám 2 db hálónak, az egyik ablaka a hátsó kert felé nézne. A középső helyiség bal oldalán lenne egy boltívvel leválasztott előszoba, amiből balra nyílnának a hálók, és a végén nyílna a fürdő, amit szintén a középső helyiségből választanék le kb. 1,5 méternél, ennek a jobb oldala (kb. 2*1,5 m) lenne a spejz, a maradék pedig a konyha + étkező. Persze a 4*3 m nem nagy, de szerintem élhető maradna.


Szerintem.


Persze mindent egy tervezővel is meg kell csináltatni ha tartófalat módosítasz. Ha nem, akkor megcsinálhatod pl. száraz falazással.

2014. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: E75

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: tegnap 23:30

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Hozzászeretnék toldani ehhez a házamhoz 1 vagy 2 szobát, és fogalmam sincs hogyan lehetne, belül még rakhatok közfalakat, pl fürdőszobának. Minél több típusú javaslatot szeretnék, itt van egy modell róla?

"Persze a jelenlegi funkciók és a nyílászárók nem látszanak, de én pl. az első szobát meghagynám nappalinak, a hátsó nagy szobát ketté osztanám 2 db.."

Az üzenet témája: szia

Az üzenet szövege: köszi ez már segítség volt, de még szeretnék egy vagy két szobát hozzátoldani, azt te hogy oldanád meg? hogy jól is nézzen ki:)

gondoltam ilyesmire, de így a középső szobába nem jutna fény? te hogyan oldanád meg? másképpen toldani? b


[link]


Bevilágító csővel, vagy nyitott menyezettel sok minden megoldható.

2014. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok, köszi.
2014. jan. 6. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
A hozzátoldásnál arra nagyon figyeljetek, hogy az alapozás még komolyabb legyen mint a régié, mert feltehetően nem lesz kötésbe rakva a régivel a fal, el fog repedni 5-20 év múlva. Esetleg Itonggal kikönnyíthetitek. A régi falra meg falazás előtt felfogathattok pl. téglát farkasfogszerűen, hogy némi terhelést átvegyen a régi.
2014. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2014. jan. 6. 20:32
 8/8 lords4 válasza:
IZU segit
2014. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!